Сделать свой сайт бесплатно

Реклама

Создай свой сайт в 3 клика и начни зарабатывать уже сегодня.

@ADVMAKER@

Орієнтовний план виховної роботи

05.01.2015

5.1                  План

         виховної роботи

на 2014-2015 навчальний рік

І семестр

з/п

Назва заходів

Дата проведення

Відповідальні

Відмітка про виконання

Вересень

1.

Всеукраїнський рейд «Увага, діти на дорозі!»:

·          агітпробіг вулицями міста «Увага!Діти!»;

·          конкурс малюнків, плакатів, листівок, звернень на тему: «Дорога до школи» (1-11 класи);

·          розширене засідання командирів загонів ЮІР;

·          зустрічі з працівниками ДАІ.

20.08.2014р.-19.09.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,  вчитель образотворчого мистецтва,

класні керівники

1-11 класів

 

2.

Свято першого дзвоника:

·          урочиста лінійка;

·          проведення першого уроку за темою «Україна – єдина країна»;

·          екскурсія по школі, до куточку Бойової слави для першокласників.

01.09.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,    класні керівники   1-11 класів,

вчитель історії Пономаренко М.О.

 

3.

Конкурс юних майстрів народних ремесел та юних аранжувальників «Квітуча Луганщина»

до 09.09.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

класні керівники

1-11 класів

 

4.

Радіогазета до Всесвітнього дня першої допомоги

10.09.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., лекторська група

 

5.

День фізичної культури і спорту (за окремим планом)

12.09.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

вчитель фізичного виховання

Дуднік В.Є.,

класні керівники

1-11 класів

 

6.

Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина - Україна»

до 20.09.2014р.

Педагог-організатор

Усова Л.В.,     класні керівники

5-11 класів

 

7.

Місячник охорони життя та здоровя дітей:

·          години здоровя (1-11 класи);

·          конкурс малюнків на тему: «Увага!Отруйні гриби, отруйні рослини!» (1-7 класи);

·          зустріч з наркологом (8-11 класи);

·          показ відеофільму про пагубний вплив наркотиків    (9-11 класи);

·          бесіди на батьківських зборах на тему: «Профілактика кишкових інфекцій»;

·          радіогазета на тему: «Правила безпеки при користуванні електроприладами»

 (для 1-11 класів).

22.09.2014р.-

22.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., лекторська група, вчитель образотворчого мистецтва,

класні керівники   1-11 класів

 

8.

Заходи, присвячені Дню створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» та Дню партизанської слави:

·          уроки мужності на тему: «Шляхами молодогвардійців» (1-11 класи);

·          конкурс стіннівок та малюнків  на тему: «Їх подвиг незабутній»

 (1-11 класи);

·          виставка книг в шкільній бібліотеці;

·          бесіди з учнями біля куточку Бойової слави (1-11 класи).

22.09.2014р.- 23.09.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., лекторська група, вчитель образотворчого мистецтва, класні керівники   1-11 класів, бібліотекар  Байдіна В.І.

 

9.

Брейн-ринг «Юний інтелектуал» (5-6 класи)

26.09.2014р.

Класний керівник

6 класу

Пасічник Н.М.

 

Жовтень

10.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин»

до 01.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

вчитель біології

 

11.

Всеукраїнський науково-освітній проект «Оптимізація озеленення території навчальних закладів»

до 01.10.2014р.

Адміністрація школи,         вчитель біології

 

12.

День людей похилого віку:

·          зустрічі з ветеранами праці     (1-11 класи);

·          виховні години на тему: «Поспішайте робити добро»  (1-11 класи).

01.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,  

актив учнів,

класні керівники

1-11 класів

 

13.

Проведення свята до Дня вчителя:

·          конкурс стіннівок «Тобі, мій вчителю, наші вітання…»          (5-11 класи);

·          конкурс святкової композиції  (1-11 класи);

·          святковий концерт «Шануй їх працю».

03.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,  актив учнів, вчитель образотворчого мистецтва, класні керівники   1-11 класів

 

14.

День самоврядування

03.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

10-11 класи

 

15.

Екскурсія до музею ЗАТ «Сєвєродонецьке обєднання «Азот»

жовтень

Педагог-організатор     Усова Л.В.,  учасники акції «Пам'ять»

 

16.

Міські змагання «Школа безпеки»

жовтень

Педагог-організатор

Усова Л.В.,  вчитель фізичного виховання     Дуднік В.Є.

 

17.

Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії»

жовтень

Педагог-організатор

Усова Л.В., 

класні керівники 

1-11 класів

 

18.

Міський конкурс дитячої поезії «Джерельце» ім. Й.Курлата

жовтень

Педагог-організатор     Усова Л.В., вчителі початкових класів, російської та української філології

 

19.

Обласна виставка-конкурс «Чудовий світ орігамі»

жовтень

Педагог-організатор     Усова Л.В., керівник гуртка «Паперові фантазії» Колпакова О.М.

 

20.

Осінній ярмарок

07.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

 класні керівники

1-11 класів

 

21.

Осінній марафон (1-4 класи)

09.10.2014р.-

10.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

 класні керівники

1-4 класів

 

22.

Творча майстерня «Юний пожежний завжди на варті»:

·          випуск стіннівки «Від А до Я»;

·          випуск листівок, звернень «Моя безпека» (5-9 класи).

жовтень

Педагог-організатор     Усова Л.В.,   

загін ДЮП

 

23.

Тиждень пам’яті, присвячений визволенню України від німецько-фашистських загарбників:

·          радіорепортаж «Серед братських могил в краю степовім…» (для 1-11 класів);

·          виставка літератури в шкільній бібліотеці;

·          бесіди з учнями біля куточку Бойової слави (4-9 класи).

20.10.2014р.-

24.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., лекторська група,  бібліотекар

Байдіна В.І.

 

24.

Тиждень правових знань              (за окремим планом СМЦДЮТ)

жовтень

Педагог-організатор     Усова Л.В., педагог соціальний, вчителі права

 

25.

Конкурс знавців історії «Моя Батьківщина – Луганщина»

жовтень-

грудень

Вчителі   історії

 

26.

Розважальна програма «Міс Осінь-2014»  (5-11 класи)

24.10.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,  

актив учнів,

класні керівники

 

27.

Збір макулатури

два рази на півріччя

Педагог-організатор     Усова Л.В.

 

Листопад

28.

Міський етап Всеукраїнського фестивалю юннатівського відеофільму «В об’єктиві натураліста»

до 07.11.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,

класні керівники   5-11 класів

 

29.

Обласний конкурс малюнка «Страхування очима дітей»

листопад

Педагог-організатор     Усова Л.В., 

класні керівники

1-11 класів

 

30.

Конкурс знавців правил дорожнього руху «Дорога від дому до школи» (5-6 класи)

07.11.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,       загін ЮІР

 

31.

Тиждень психологічного здоровя:

·          листування між учнями та вчителями «Скринька довіри» (5-11 класи);

·          казкотерапія «Дружна країна» (1-2 класи);

·          дерево дружби (5-7 класи);

·          сходинки до здоровя                (5 клас, 11 клас);

·          година спілкування «Як знайти собі друзів і не нажити ворогів» (8 клас);

·          корекційно-розвивальне заняття «Катастрофа»               (9 клас).

17.11.2014р.-

21.11.2014р.

Практичний психолог,

педагог-організатор  Усова Л.В.

 

32.

І відбірковий (шкільний) тур обласного фестивалю дитячої творчості «Діти – майбутнє України»

27.11.2014р.28.11.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,    класні керівники   1-11 класів

 

Грудень

33.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом (за окремим планом)

01.12.2014р.

Практичний психолог,

педагог-організатор  Усова Л.В.

 

34.

День інвалідів:

·          благодійна акція «Ти можеш їм допомогти»

03.12.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., волонтерський загін

 

35.

Всесвітній день волонтера

05.12.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., волонтерський загін

 

36.

Міський етап Всеукраїнського  конкурсу «Замість ялинки – букет» - пропаганда захисту хвойних насаджень

до 10.12.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В.,     класні керівники   1-11 класів

 

37.

День Святого Миколая

19.12.2014р.

Класні керівники   2-3 класів

Русанова І.В., Курапова О.О.

 

38.

Всеукраїнська виставка-конкурс новорічних прикрас «Зимові фантазії»

грудень

Педагог-організатор     Усова Л.В.,    класні керівники   1-11 класів

 

39.

Новорічні свята (за окремим планом)

22.12.2014р.-

26.12.2014р.

Педагог-організатор     Усова Л.В., класні керівники   1-11 класів

 

 

 

ІІ семестр

 

Січень

40.

Конкурсно-ігрова програма «Мандрівка у країну безпеки»

(4-5 класи)

січень

Педагог-організатор

Усова Л.В., класні керівники 4-5 класів

 

41.

Міський конкурс дитячої поезії «Джерельце» ім. Й.Курлата

січень

Педагог-організатор     Усова Л.В., вчителі початкових класів, російської та української філології

 

42.

Міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл»

січень

Вчителі історії, географії

 

43.

Всеукраїнська акція «Годівничка»

до 23.01.2015р.

Педагог-організатор

Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

44.

КВК «Школа майбутнього»

(6-8 класи)

30.01.2015р.

Класний керівник

8 класу

Сбітнєва К.І.

 

45.

Заходи, присвячені визволенню м.Сєвєродонецька та Луганської області (за окремим планом)

30.01.2015р.-

02.02.2015р.

 

 

Педагог-організатор

Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

 

 

Лютий

46.

Всесвітній день боротьби із раком

04.02.2015р.

Педагог-організатор

Усова Л.В.,

класні керівники

1-11 класів

 

47.

Вечір-зустріч шкільних друзів

06.02.2015р.

Адміністрація школи, педагог-організатор

Усова Л.В.,

11 клас

 

48.

Свято Дня Святого Валентина    (за окремим планом)

13.02.2015р.

Класний керівник 10 класу    Верховод О.В.

 

49.

Заходи до річниці виводу радянських військ з Афганістану (за окремим планом)

16.02.2015р.-

18.02.2015р.

Педагог-організатор

Усова Л.В.,

класні керівники

8-11 класів

 

50.

Змагання майбутніх захисників Вітчизни (1-4 класи)

20.02.2015р.

Класний керівник

4 класу

Колпакова О.М.

 

51.

Богатирські ігри (5-11 класи)

20.02.2015р.

Педагог-організатор

Усова Л.В.,

вчитель фізичного виховання

Дуднік В.Є.

 

52.

Всеукраїнський конкурс «Зоряний шлях»

лютий

Педагог-організатор

Усова Л.В., класні керівники

1-11 класів

 

53.

Масляна (за окремим планом)

лютий

Педагог-організатор

Усова Л.В., класні керівники

1-11 класів

 

Березень

54.

Конкурс знавців правил дорожнього руху «Безпека дорожнього руху – запорука життя» (7-8 класи)

березень

Педагог-організатор Усова Л.В.,  загін ЮІР

 

55.

Всесвітній день боротьби з наркоманією та наркобізнесом

02.03.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

56.

Міський етап обласного огляду-конкурсу СПАБ та санбюлетенів

березень

Педагог-організатор Усова Л.В.,

вчитель основ здоровя

Коржинська Т.В.

 

57.

Свято 8 Березня (за окремим планом)

06.03.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В.,      11 клас

 

58.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Знай і люби свій край»

до 10.03.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

59.

Конкурс знавців поезії Шевченка

10.03.2015р.

Класний керівник

4 класу

Колпакова О.М.

 

60.

Обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України»

березень

Педагог-організатор Усова Л.В.

 

 

61.

Обласний огляд-конкурс читців і дитячих, музичних та аматорських театральних колективів «Театральний Олімп»

березень

Вчителі початкових класів, російської та української філології

 

62.

Тиждень правових знань

(за окремим планом СМЦДЮТ)

березень

Педагог-організатор     Усова Л.В., практичний психолог,

класні керівники

 

63.

Гра-квест «Чи можемо ми бути толерантними?» (8-9 класи)

27.03.2015р.

Класні керівники

9 класів

Усова Л.В., Бєляєва М.С.

 

Квітень

64.

День гумору (7-9 класи)

01.04.2015р.

Класний керівник 7 класу Анциборенко К.Є.

 

65.

Тиждень безпеки життєдіяльності (за окремим планом)

квітень

Вчитель основ здоровя

Коржинська Т.В. педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

66.

Початок оздоровчої кампанії 2015

квітень

Адміністрація школи

 

67.

Конкурс екологічного плакату

квітень

Вчитель географії Коржинська Т.В.

 

68.

Конкурс екологічних агітколективів

квітень

Педагог-організатор Усова Л.В.

 

69.

Всесвітній День здоровя:

·          конкурс агітбригад «Ми обираємо здоровий спосіб життя» (5-7 класи);

·          конкурс плакатів «Молодь за здоровий спосіб життя» (8-11 класи);

·          спортивні естафети (1-4 класи).

07.04.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

70.

Всеукраїнський тиждень пожежної безпеки «Збережемо ліса для нащадків»:

·          виступ загону ДЮП перед учнями 1-5 класів;

·          конкурс малюнків «Лютий ворог лісу – вогонь!» (1-6 класи);

·          радіолінійка «Якщо виникне пожежа у лісі…».

квітень

Педагог-організатор Усова Л.В.,  загін ДЮП, класні керівники 1-6 класів

 

71.

День пам’яті, пов'язаний з Чорнобильською трагедією:

·          конкурс малюнків та плакатів «Чорнобильські передзвони» (1-11 класи);

·          радіолінійка «Наслідки Чорнобильської трагедії»;

·          виховні години «Мій біль – Чорнобиль» (5-11 класи).

24.04.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., вчитель образотворчого мистецтва Кравченко С.І., класні керівники  1-11 класів

 

72.

Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

квітень

 

Педагог-організатор Усова Л.В., вчителі трудового навчання

 

73.

Мандрівка станціями здорового способу життя (5-6 класи)

30.04.2015р.

Класний керівник 5 класу Коржинська Т.В.

 

Травень

74.

Фотоконкурс «Моя Україно!»

 

до 04.05.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 5-11 класів

 

75.

Військово-патріотична гра «Зірниця»

травень

Педагог-організатор Усова Л.В., вчитель фізичного виховання Дуднік В.Є.

 

76.

Всеукраїнська  акція «Почуйте всі»

травень

 Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

77.

Обласна виставка-конкурс мякої іграшки «Дитячі улюбленці»

травень

Педагог-організатор Усова Л.В.,

класні керівники 1-11 класів

 

78.

Заходи до 70-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні:

·          виховні години «Вічна слава героям нашого міста» (1-11 класи);

·          конкурс вітальних листівок для ветеранів «День Перемоги»   (5-11 класи);

·          зустрічі з учасниками ВВВ     (4-11 класи);

·          радіолінійка «Вічна пам'ять тобі, солдате…»;

·          відвідування святкового мітингу.

04.05.2015р.-

09.05.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

79.

Тиждень здоровя та здорового способу життя:

·          виховні години «Я – здорова людина» (1-11 класи);

·          тренінги «Від шкідливої звички до хвороби» (7-11 класи);

·          радіолінійка «Будьте здорові!».

12.05.2015р.-

15.05.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів, практичний психолог

 

80.

Свято Букваря (1-2 класи)

15.05.2015р.

Класний керівник 1 класу

Чічма С.О.

 

81.

Тиждень підготовки до Свята останнього дзвоника. Тематичні бесіди (із записом до журналу) про попередження травматизму і охорони життя та здоровя дітей

25.05.2015р.-

29.05.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

82.

Свято останнього дзвоника (за окремим планом)

29.05.2015р.

Педагог-організатор Усова Л.В.

 

83.

Обласна виставка-конкурс малюнка «Безпека та мир в Україні»

червень

Педагог-організатор Усова Л.В., класні керівники 1-11 класів

 

84.

Робота пришкільного оздоровчого табору «Сузіря» (за окремим планом)

червень

Адміністрація школи

 

 

 

 

 

 

Комментарии (0)Просмотров (881)


Зарегистрированный
Анонимно